Smarownica dźwigniowa LG-PRO500 500ml 500cc Kennedy KEN5400340K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
36,33 €
Cena regularna:
29,54 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Smarownica dźwigniowa LG-PRO500 500ml 500cc Kennedy KEN5400340K
Kennedy KEN-540-0340K
Smarownica dźwigniowa LG-PRO500 500cc
KEN-540-0340K
Opis produktu
Smarownica dźwigniowa LG-PRO500Emaliowana powłoka metalowej powierzchni, lekko zagięta dysza. Smar podawany w tubie/wkładce wymiennej lub luzem. Zalecane do smarów o drobnej i średniej gęstości.
Ciśnienie pracy: 6000psi/400bar. Średnica : 56mm. Długość całkowita: 340mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 14 oz. |
| Capacity | 400g |
| Capacity Bulk Fill | 500 cc |
| Kod EAN13 | 5036140043398 |
| Kod eCl@ss | 21060800 |
| Głębokosć całk./opak. | 60 |
| Długość całk./opak. | 400 |
| Waga całkowita | 1.67 |
| Szerokość całk./opak. | 140 |
| Nr produktu | KEN-540-0340K |
| Kod UNSPSC | 27112901 |
| Waga elementu | 1.8 kg |
KEN5400340K
SMAROWNICA DZWIGNIOWA LG-PRO500 500cc Kennedy
KEN-540-0340K
SM.CK016,119,6ZLNE
Narzędzia Cromwell