Sprawdzian średnic wierteł 1/16"-1/2" Kennedy KEN5181140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprawdzian średnic wierteł 1/16"-1/2" Kennedy KEN5181140K
Kennedy KEN-518-1140K
KEN5181140K
1/16"-1/2" IMPERIAL DRILL & DRILL ROD GAUGE Kennedy
KEN-518-1140K
SM.CK016,60,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z utwardzonej stali z satynowym wykończeniem. Idealne do szybkiego pomiaru średnicy wierteł i stalowych drutów.
1.5 - 12.5mm otwory pod wiertła meryczne
30 otworów do mierzenia wierteł od 1.5 - 12.5mm, rozmiary metryczne i ułamkowe.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140049420 |
| eCl@ss Code | 21170390 |
| Size Range | 1/16" - 1/2" in |
| Supplier Part No. | 5181140K |
| UNSPSC Code | 41111600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Measuring Range | mm 1/16 - 1/2" cal |
| Typ | Drill Gauge |
| Waga elementu | g |
| Surface Finish | Satin |
| System pomiarowy | Imperial |
| Additional Features | Holes are marked with size and decimal equivalent of drill |