Sprężyna wypychająca do otwornic K7 Kennedy KEN0501970K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężyna wypychająca do otwornic K7 Kennedy KEN0501970K
Kennedy KEN-050-1970K
KEN0501970K
Sprężyna WYPYCHAJACA do otwornic K7
KEN-050-1970K
SM.CK016,5,2ZLNE
Wykonana z utwardzonej sprężynującej stali. Uciska pilota aby wytłoczyć wycięty kawałek materiału.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accessory Description | Ejector Spring |
| Arbor Included | |
| Konstrukcja ostrzy | |
| Producent | Kennedy |
| Case Type | |
| Materiał tnący | |
| EAN13 Barcode | 5036140026216 |
| Hole Saw Diameter Included | |
| Maximum Saw Diameter | |
| Minimum Saw Diameter | |
| Model Number | K7 |
| Liczba elementów | |
| Długość całkowita | |
| Waga całkowita | 0.003 |
| Pilot Included | |
| Kształt chwytu | |
| Supplier Part No. | 0501970K |
| Skok zębów | |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| Waga elementu | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model Number | K7 |
| To Suit | 14-210mm Saw Diameter |
| Chuck Size | mm |
| Accessory Type | Ejector Spring |