Sprężynowy obcinak do rur 3-30mm Kennedy KEN5884720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$55.36
Cena regularna:
$45.01
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
3-30mm SPRING LOADED AUTOMATIC PIPE CUTTER Kennedy KEN5884720K
Kennedy KEN-588-4720K
KEN5884720K
3-30mm SPRING LOADED AUTOMATIC PIPE CUTTER Kennedy
KEN-588-4720K
SM.CK016,99,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Przeznaczony do cięcia miedzi, mosi...dzu, aluminium, tworzyw sztucznych
i cienkich przewodów w ścianach. Ten przecinak do cięcia rur ma zakres 3-30mm i sprężynowy mechanizm działania. Jest również wyposażony w wewnętrzny gratownik
do rur.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Capacity | 3 - 30 |
| EAN13 Barcode | 5036140243736 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Supplier Part No. | 5884720K |
| UNSPSC Code | 23241610 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | mm |
| Numer produktu | KAPC030 |
| Typ | Automatic Pipe Cutter |
| Pipe Capacity | 3 to 30mm |
| Materiał ostrza | |
| Body Material | |
| Special Features | Internal Deburrer |
| Maximum Pipe Capacity | 30mm 1-3/16" cal |
| Minimum Pipe Capacity | 3mm 1/8" cal |
| Compatible Pipe Material | Aluminium Brass Conduit Copper Plastic |
| Compatible Pipe Edge | |
| Maximum Pipe Thickness | mm |
| Number of Rollers | |
| Number of Cutter Wheels | 1 |