Spryskiwacz ręczny 750ml Rutland RTL5234920K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spryskiwacz ręczny 750ml Rutland RTL5234920K
Rutland RTL-523-4920K
RTL5234920K
SPRYSKIWACZ RECZNY 750ml Rutland
RTL-523-4920K
SM.CK016,13,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wyprodukowany z polietylenu. Pomocny przy wielu pracach domowych i ogrodowych. Można przechowywać różne detergenty.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Rutland |
| EAN13 Barcode | 5036140051706 |
| eCl@ss Code | 21049190 |
| Zakres chwytu | 740 ml |
| Supplier Part No. | RTL-523-4920K |
| UNSPSC Code | 27112903 |
| Waga elementu | 75 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 0.75 L litre |
| Kolor | White |
| Wysokość całkowita | 250mm |
| Typ | Hand Sprayer |
| Protection Features | |
| Tank Material | Polyethylene |
| Sprayer Features | Adjustable Nozzles |