Średnicówka teleskopowa C 19-32mm nastawna Kennedy KEN5181176K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Średnicówka teleskopowa C 19-32mm nastawna Kennedy KEN5181176K
Kennedy KEN-518-1176K
Średnicówka TELESKOPOWA nastawna 'C' 19-32mm
KEN-518-1176K
Opis produktu
Wykonane z 2 spężyście rozsuwanych trzpieni. Z hartowanej stali. Blokada ustawieniaodbywa się przez radełkowane pokrętło śruby w górnej części trzonka. Odczyt przy
pomocy mikrometru. Do pomiarów małych średnic przeznaczone są średnicówki o małym gabarycie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiary | C |
| Kod EAN13 | 5036140110731 |
| Kod eCl@ss | 21170290 |
| Długość | 115mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 120 |
| Waga całkowita | 0.03 |
| Szerokość całk./opak. | 40 |
| Size Range | 19 - 32mm |
| Size Range | 3/4" - 1 1/4" in |
| Nr produktu | KEN-518-1176K |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 30g |
KEN5181176K
SREDNICOWKA TELESKOPOWA NASTAWNA 'C' 19-32mm Kennedy
KEN-518-1176K
SM.CK016,23,5ZLNE
Narzędzia Cromwell