Średnicówka teleskopowa nastawna E 54-90mm Kennedy KEN5181178K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Średnicówka teleskopowa nastawna E 54-90mm Kennedy KEN5181178K
Kennedy KEN-518-1178K
Średnicówka TELESKOPOWA nastawna 'E' 54-90mm
KEN-518-1178K
Opis produktu
Wykonane z 2 spężyście rozsuwanych trzpieni. Z hartowanej stali. Blokada ustawieniaodbywa się przez radełkowane pokrętło śruby w górnej części trzonka. Odczyt przy
pomocy mikrometru. Do pomiarów małych średnic przeznaczone są średnicówki o małym gabarycie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiary | E |
| Kod EAN13 | 5036140110755 |
| Kod eCl@ss | 21170290 |
| Długość | 137mm |
| Głębokosć całk./opak. | 5 |
| Długość całk./opak. | 200 |
| Waga całkowita | 0.054 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Size Range | 2 1/8" - 3 1/2" in |
| Size Range | 54 - 90mm |
| Nr produktu | KEN-518-1178K |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 70g |
KEN5181178K
SREDNICOWKA TELESKOPOWA NASTAWNA 'E' 54-90mm Kennedy
KEN-518-1178K
SM.CK016,28,4ZLNE
Narzędzia Cromwell