Średnicówka teleskopowa nastawna F 90-150mm Kennedy KEN5181179K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Średnicówka teleskopowa nastawna 'F' 90-150mm Kennedy KEN5181179K
Kennedy KEN-518-1179K
Średnicówka TELESKOPOWA nastawna 'F' 90-150mm
KEN-518-1179K
Opis produktu
Wykonane z 2 spężyście rozsuwanych trzpieni. Z hartowanej stali. Blokada ustawieniaodbywa się przez radełkowane pokrętło śruby w górnej części trzonka. Odczyt przy
pomocy mikrometru. Do pomiarów małych średnic przeznaczone są średnicówki o małym gabarycie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiary | F |
| Kod EAN13 | 5036140110762 |
| Kod eCl@ss | 21170290 |
| Długość | 137mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 180 |
| Waga całkowita | 0.082 |
| Szerokość całk./opak. | 180 |
| Size Range | 3 1/2 "- 6" in |
| Size Range | 90 -150mm |
| Nr produktu | KEN-518-1179K |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 80g |
KEN5181179K
SREDNICOWKA TELESKOPOWA NASTAWNA 'F' 90-150mm Kennedy
KEN-518-1179K
SM.CK016,30,9ZLNE
Narzędzia Cromwell