Śruba BSW 1/2"x1.1/4" imbusowa łeb stożkowy 10.9 100szt. Qualfast QFT6051928A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba BSW 1/2"x1.1/4" imbusowa łeb stożkowy 10.9 100szt. Qualfast QFT6051928A
BSW 1/2x1.1/4" śruby z łbem stożkowym 10.9 Qualfast QFT6051928A
Qualfast QFT-605-1928A
QFT6051928A
KC-016,222,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wymiary wg BS 2470
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140312630 |
| Długość całkowita | 1 1/4" cal |
| Oznaczenie | QFT-605-1928A |
| Rozmiar gwintu | 1/2 |
| UNSPSC | 31161518 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 10.9 |
| Długość | mm 1-1/4" cal |
| Materiał | Stal |
| Thread | BSW |
| Rozmiar gwintu | 1/2 |
| Head Shape | Countersunk |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | BS 2470 DIN 7991 |