Śruba BSW 5/8"x4.1/2" imbusowa łeb stożkowy 10.9 100szt. Qualfast QFT6051941W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba BSW 5/8"x4.1/2" imbusowa łeb stożkowy 10.9 100szt. Qualfast QFT6051941W
BSW 5/8x4.1/2" śruby z łbem stożkowym 10.9 Qualfast QFT6051941W
Qualfast QFT-605-1941W
QFT6051941W
5/8BSWx4.1/2 ŚRUBY Z ŁBEM STOŻKOWYM (10.9) Qualfast
QFT-605-1941W
KC-016,3350ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wymiary wg BS 2470
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 25 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140312777 |
| Długość całkowita | 4 1/2" cal |
| Oznaczenie | QFT-605-1941W |
| Rozmiar gwintu | 5/8 |
| UNSPSC | 31161518 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 10.9 |
| Długość | mm 4-1/2" cal |
| Materiał | Stal |
| Thread | BSW |
| Rozmiar gwintu | 5/8 |
| Head Shape | Countersunk |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | BS 2470 DIN 7991 |