Śruba M10x300 imbusowa din912 łeb walcowy 12.9 100szt. Qualfast QFT6001064L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M10x300 din912 12.9 Qualfast QFT6001064L
Qualfast QFT-600-1064L
QFT6001064L
M10 x 300 ŚRUBA DIN 912 (12.9) Qualfast
QFT-600-1064L
KC-016,1748ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
High Grade Alloy Steel to BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Suitable for all high tensile applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C.
Dimensions to DIN 912
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 10 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140302440 |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-1064L |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 16mm |
| Długość | 300mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Head Depth | 10mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 8mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Thread | 32mm |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
Wymiary zgodnie z DIN 912. Pełny gwint dla śrub o długości L<=40mm