Śruba M10x50 A2 nierdzewna z zabezpieczeniem imbusowa łeb stożkowy 100szt. Qualfast QFT6371287V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruby M10x50 A2 z łbem stożkowym pod imbus Qualfast QFT6371287V
Qualfast QFT-637-1287V
QFT6371287V
M10x50 A2 śruby z łbem stożkowym pod imbus Qualfast
QFT-637-1287V
SM.CK016,266ZLNE
Narzędzia Cromwell
Śruby imbusowe zabezpieczające z kołkiem wewnątrz sześciokątnego gniazda – uniemożliwiają użycie typowego klucza imbusowego. Do zastosowań ze średnim momentem dokręcania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140319042 |
| Długość | 50 mm |
| Supplier Part No. | QFT-637-1287V |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| UNSPSC Code | 31161511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 50mm |
| Materiał | A2 Stainless |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Head Shape | Countersunk |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Hexagon Socket with Pin |