Śruba M10x50 imbusowa din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004561B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M10x50 din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004561B
Qualfast QFT-600-4561B
QFT6004561B
M10x50 śruba DIN 912 Z GWINTERM NA CAŁEJ DŁUG. Qualfast
QFT-600-4561B
SM.CK016,430,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Odpowiednie do zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymiałości. Maks. temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140256552 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Supplier Part No. | 6004561B |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 16mm |
| Długość | 50mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Head Depth | 10mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 8mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |