Śruba M10x70 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009100T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M10x70 DIN 7984 Qualfast QFT6009100T
Qualfast QFT-600-9100T
QFT6009100T
KC-016,283,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140303836 |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-9100T |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 8.8 |
| Head Diameter | 16mm |
| Długość | 70mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Head Depth | 10mm |
| Standard, norma | DIN 6912 DIN 7984 |
| Driver Head Size | 8mm |
| Head Shape | Low Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |