Śruba M12x30 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009112C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M12x30 DIN 7984 Qualfast QFT6009112C
Qualfast QFT-600-9112C
QFT6009112C
M12 x 30 ŚRUBA DIN 7984 Qualfast
QFT-600-9112C
KC-016,218,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140303867 |
| Długość całkowita | 30 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-9112C |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 8.8 |
| Head Diameter | 18mm |
| Długość | 30mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Head Depth | 12mm |
| Standard, norma | DIN 7984 |
| Driver Head Size | 10mm |
| Head Shape | Low Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |