Śruba M12x60 imbusowa din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004580A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M12x60 din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004580A
Qualfast QFT-600-4580A
QFT6004580A
M12x60 śruba DIN 912 Z GWINTERM NA CAŁEJ DŁUG. Qualfast
QFT-600-4580A
SM.CK016,490ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Odpowiednie do zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymiałości. Maks. temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140302877 |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Supplier Part No. | 6004580A |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 18mm |
| Długość | 60mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Head Depth | 12mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 10mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |