Śruba M16x90 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009137H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M16x90 DIN 7984 Qualfast QFT6009137H
Qualfast QFT-600-9137H
QFT6009137H
M16x90 śruba DIN 7984 Qualfast
QFT-600-9137H
SM.CK016,698,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości stal stopowa wg BS EN ISO 898/1 Skala 10.9. Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C. DIN 7984.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140303980 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Supplier Part No. | 6009137H |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 8.8 |
| Head Diameter | 24mm |
| Długość | 90mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| Head Depth | 16mm |
| Standard, norma | DIN 7984 |
| Driver Head Size | 14mm |
| Head Shape | Low Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |