Śruba M20x55 imbusowa łeb walcowy din912 12.9 100szt. Qualfast QFT6001156S M07000200055M25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M20x55 śruba z łbem walcowym imbusowym din912 12.9 100szt. Qualfast QFT6001156S
Qualfast QFT-600-1156S
QFT6001156S
M20x55 śruba z łbem walcowym z gniazdem 6-kątnym DIN 912 12.9 Qualfast
QFT-600-1156S
SM.CK016,575,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Socket Head Cap Screw, Metric - Steel - Grade 12.9 - (Self Colour) - DIN 912
High Grade Alloy Steel to BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Suitable for all high tensile
applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140302549 |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Supplier Part No. | 6001156S |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 30mm |
| Długość | 55mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| Head Depth | 20mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 17mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |