Śruba M20x60 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009160F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M20x60 DIN 7984 Qualfast QFT6009160F
Qualfast QFT-600-9160F
QFT6009160F
M20x60 śruba DIN 7984 Qualfast
QFT-600-9160F
SM.CK016,2023ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości stal stopowa wg BS EN ISO 898/1 Skala 10.9. Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C. DIN 7984.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140304017 |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Supplier Part No. | 6009160F |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 8.8 |
| Head Diameter | 30mm |
| Długość | 60mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| Head Depth | 20mm |
| Standard, norma | DIN 7984 |
| Driver Head Size | 17mm |
| Head Shape | Low Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |