Śruba M3x16 A2 nierdzewna imbusowa din912 100szt. Qualfast QFT6065934L PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M3x16 A2 din912 100szt. Qualfast QFT6065934L
Qualfast QFT-606-5934L
QFT6065934L
M3x16 A2 śruba DIN 912 Qualfast
QFT-606-5934L
SM.CK016,14ZLNE
Narzędzia Cromwell
Socket Head Cap Screws, Metric - A2 Stainless Steel - BS EN ISO 4762 DIN 912
Manufactured from stainless steel to prevent rusting or where high temperatures are a consideration. Suitable for all high tensile applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C. Dimensions to BS EN ISO 4762 DIN 912.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140314306 |
| Supplier Part No. | 6065934L |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 70 |
| Head Diameter | 5.68mm |
| Długość | 16mm |
| Materiał | A2 Stainless Steel |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Head Depth | 3mm |
| Standard, norma | ASME B18.3.1M BS 4168-1 DIN 912 ISO 4762 NEN 1241 NF E25-125 |
| Driver Head Size | 2.5mm Hex socketmm |
| Head Shape | Cylindrical Head |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |