Śruba M3x16 imbusowa din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008056G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M3x16 din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008056G
Qualfast QFT-600-8056G
QFT6008056G
M3 x 16 ŚRUBA DIN 912 (12.9) CYNK. Qualfast
QFT-600-8056G
KC-016,14ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140302952 |
| Długość całkowita | 16 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-8056G |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 5.5mm |
| Długość | 16mm |
| Materiał | Alloy steel |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Head Depth | 3mm |
| Standard, norma | DIN 912 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 2.5mm |
| Head Shape | Cylindrical Head |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |