Śruba M3x6 imbusowa łeb stożkowy 10.9 100szt. Qualfast QFT6042020A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M3x6 imbusowa łeb stożkowy 10.9 100szt. Qualfast QFT6042020A
M3x6 śruba z łbem stożkowym 10.9 imbusowa ampulowa 100szt. Qualfast QFT6042020A
Qualfast QFT-604-2020A
QFT6042020A
KC-016,3,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby nie powlekane): 300°C. Do zastosowań wymagających równego wykończenia powierzchni. Dokładnie wykonany kąt powierzchni stożkowej pozwala uzyskać maksymalnie wyrównaną powierzchnię i styk ze stożkowym pogłębieniem.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140037892 |
| Długość całkowita | 6 mm |
| Oznaczenie | QFT-604-2020A |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| UNSPSC | 31161518 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 10.9 |
| Długość | 6mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Head Shape | Countersunk |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 7991 ISO 10642 |