Śruba M4x10 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009001B F07105040010
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M4x10 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009001B
Śruba M4x10 DIN 7984 Qualfast QFT6009001B
Qualfast QFT-600-9001B
QFT6009001B
M4 x 10 ŚRUBA DIN 7984 Qualfast
QFT-600-9001B
KC-016,24,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140303508 |
| Długość całkowita | 10 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-9001B |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 8.8 |
| Head Diameter | 7mm |
| Długość | 10mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Head Depth | 4mm |
| Standard, norma | DIN 6912 DIN 7984 |
| Driver Head Size | 3mm |
| Head Shape | Low Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |