Śruba M4x12 imbusowa din912 12.9 łeb walcowy 100szt. Qualfast QFT6000943W M07000040012 x2 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M4x12 din912 12.9 100szt. Qualfast QFT6000943W
Qualfast QFT-600-0943W
QFT6000943W
M4x12 śruba DIN 912 12.9 Qualfast
QFT-600-0943W
SM.CK016,14ZLNE
Narzędzia Cromwell
Socket Head Cap Screw, Metric - Steel - Grade 12.9 - (Self Colour) - DIN 912
High Grade Alloy Steel to BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Suitable for all high tensile
applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140030879 |
| Długość całkowita | 12 mm |
| Supplier Part No. | 6000943W |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 7mm |
| Długość | 12mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Head Depth | 4mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 3mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |