Śruba M4x30 A2 nierdzewna imbusowa klasa 70 100szt. Qualfast QFT6001449B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
M4x30 SKT HEAD CAP SCREWA2 (GR-70) Qualfast QFT6001449B
QFT-600-1449B
Socket Head Cap Screw, Metric - A2 Stainless - DIN 912
Socket Head Cap Screw
High Grade Alloy Steel to BS EN ISO 898/1
Minimum Grade - 50
Suitable for all high tensile applications.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| Supplier Part No. | 6001449B |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 70 |
| Head Diameter | 7mm |
| Długość | 30mm |
| Materiał | A2 Stainless |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Head Depth | 4mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 3mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |