Śruba M5x10 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009021B F07105050010 MTM
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M5x10 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009021B
Śruba M5x10 DIN 7984 Qualfast QFT6009021B
Qualfast QFT-600-9021B
QFT6009021B
M5 x 10 ŚRUBA DIN 7984 Qualfast
QFT-600-9021B
KC-016,38,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140256682 |
| Długość całkowita | 10 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-9021B |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 8.8 |
| Head Diameter | 8mm |
| Długość | 10mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Head Depth | 5mm |
| Standard, norma | DIN 6912 DIN 7984 |
| Driver Head Size | 4mm |
| Head Shape | Low Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |