Śruba M5x20 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009026G M07105.050.020M200 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M5x20 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009026G
Śruba M5x20 DIN 7984 Qualfast QFT6009026G
Qualfast QFT-600-9026G
QFT6009026G
M5 x 20 ŚRUBA DIN 7984 Qualfast
QFT-600-9026G
KC-016,42ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140303614 |
| Długość całkowita | 20 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-9026G |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| UNSPSC | 31161501 |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 8.8 |
| Head Diameter | 8mm |
| Długość | 20mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Head Depth | 5mm |
| Standard, norma | DIN 7984 |
| Driver Head Size | 4mm |
| Head Shape | Low Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |