Śruba M5x30 imbusowa din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004500A M07010.050.030M200 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M5x30 din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004500A
Qualfast QFT-600-4500A
QFT6004500A
M5x30ŚRUBA DIN 912 GWINT NA CAŁEJ DŁUGOŚCI Qualfast
QFT-600-4500A
SM.CK016,120,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Odpowiednie do zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymiałości. Maks. temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140302723 |
| Długość całkowita | 30 mm |
| Supplier Part No. | 6004500A |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 8mm |
| Długość | 30mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Head Depth | 5mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 4mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |