Śruba M5x40 imbusowa din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004502C M07010.050.040 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M5x40 din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004502C
Qualfast QFT-600-4502C
QFT6004502C
M5x40ŚRUBA DIN 912 GWINT NA CAŁEJ DŁUGOŚCI Qualfast
QFT-600-4502C
SM.CK016,145,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Odpowiednie do zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymiałości. Maks. temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140302747 |
| Długość całk. | 40 mm |
| Supplier Part No. | 6004502C |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 8 mm |
| Długość | 40 mm |
| Materiał | Stal |
| Skok | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Head Depth | 5 mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 4 mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |