Śruba M5x50 imbusowa din912 12.9 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004504E M07010.050.050M200 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M5x50 imbusowa din912 12.9 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004504E PRO19
Qualfast QFT-600-4504E
QFT6004504E
M5x50ŚRUBA DIN 912 GWINT NA CAŁEJ DŁUGOŚCI Qualfast
QFT-600-4504E
SM.CK016,190,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Odpowiednie do zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymiałości. Maks. temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140302761 |
| Długość całk. | 50 mm |
| Supplier Part No. | 6004504E |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 8 mm |
| Długość | 50 mm |
| Materiał | Stal |
| Skok | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Head Depth | 5 mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 4 mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
"