Śruba M5x8 din7984 8.8 imbusowa niski łeb 100szt. M07080.050.008M400 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M5x8 din7984 8.8 imbusowa niski łeb 100szt. MTM07080.050.008F400
Wysokiej jakości stal stopowa wg BS EN ISO 898/1 Skala 8.8. Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C. DIN 7984.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Metalmedia |
| EAN13 Barcode | 5036140303577 |
| Długość całkowita | 8 mm |
| Supplier Part No. | 6009020A |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 8.8 |
| Head Diameter | 8mm |
| Długość | 8mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Head Depth | 5mm |
| Standard, norma | DIN 7984 |
| Driver Head Size | 4mm |
| Head Shape | Low Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |