Śruba M6x20 A2 nierdzewna imbusowa klasa 70 100szt. Qualfast QFT6001455Q M51050.060.020 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
M6x20 SKT HEAD CAP SCREWA2 (GR-70) Qualfast QFT6001455Q
QFT-600-1455Q
Socket Head Cap Screw, Metric - A2 Stainless - DIN 912
Socket Head Cap Screw
High Grade Alloy Steel to BS EN ISO 898/1
Minimum Grade - 50
Suitable for all high tensile applications.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| Supplier Part No. | 6001455Q |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 70 |
| Head Diameter | 10mm |
| Długość | 20mm |
| Materiał | A2 Stainless |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Head Depth | 6mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 5mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |