Śruba UNC 3/8"x1" imbusowa łeb stożkowy 10.9 100szt. Qualfast QFT6052256J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba UNC 3/8"x1" imbusowa łeb stożkowy 10.9 100szt. Qualfast QFT6052256J
UNC 3/8x1 śruba z łbem stożkowym 10.9 100szt. Qualfast QFT6052256J
Qualfast QFT-605-2256J
QFT6052256J
3/8UNCx1 ŚRUBA Z ŁBEM STOŻKOWYM(10.9) Qualfast
QFT-605-2256J
KC-016,101,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby nie powlekane): 300°C. Do zastosowań wymagających równego wykończenia powierzchni. Dokładnie wykonany kąt powierzchni stożkowej pozwala uzyskać maksymalnie wyrównaną powierzchnię i styk ze stożkowym pogłębieniem.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140313200 |
| Długość całkowita | 1" cal |
| Oznaczenie | QFT-605-2256J |
| Rozmiar gwintu | 3/8 in |
| UNSPSC | 31161518 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 10.9 |
| Długość | mm 1" cal |
| Materiał | Alloy Steel |
| Thread | UNC |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| Head Shape | Countersunk |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 7991 |