Śruba UNC 5/16"x1/2" imbusowa łeb stożkowy 10.9 100szt. Qualfast QFT6052241T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
UNC 5/16x1/2" śruba z łbem stożkowym 10.9 100szt. Qualfast QFT6052241T
Qualfast QFT-605-2241T
QFT6052241T
UNC 5/16"x1/2" śruba z łbem stożkowym10.9 Qualfast
QFT-605-2241T
SM.CK016,84ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali stopowej wysokiej jakości, zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 10.9.
Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby nie powlekane): 300°C. Do zastosowań wymagających równego wykończenia powierzchni. Dokładnie wykonany kąt powierzchni stożkowej pozwala uzyskać maksymalnie wyrównaną powierzchnię i styk ze stożkowym pogłębieniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140313118 |
| Długość całkowita | 1/2" cal |
| Supplier Part No. | 6052241T |
| Rozmiar gwintu | 5/16 in |
| UNSPSC Code | 31161518 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 10.9 |
| Długość | mm 1/2" cal |
| Materiał | Alloy Steel |
| Thread | UNC |
| Rozmiar gwintu | 5/16 |
| Head Shape | Countersunk |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 7991 |