Śruba UNC No10x5/8" imbusowa łeb stożkowy BS2740 10.9 100szt. Qualfast QFT6052226C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
UNC No 10x5/8 śruba z łbem stożkowym BS2740 10.9 100szt. Qualfast QFT6052226C
Qualfast QFT-605-2226C
QFT6052226C
No10 UNCx5/8 śruba z łbem stożkowym BS 274010.9 Qualfast
QFT-605-2226C
SM.CK016,41,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali stopowej wysokiej jakości, zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 10.9.
Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby nie powlekane): 300°C. Do zastosowań wymagających równego wykończenia powierzchni. Dokładnie wykonany kąt powierzchni stożkowej pozwala uzyskać maksymalnie wyrównaną powierzchnię i styk ze stożkowym pogłębieniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140313002 |
| Długość całkowita | 5/8" cal |
| Supplier Part No. | 6052226C |
| Rozmiar gwintu | 10 in |
| UNSPSC Code | 31161518 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 10.9 |
| Długość | mm 5/8" cal |
| Materiał | Alloy Steel |
| Thread | UNC |
| Rozmiar gwintu | No.10 |
| Head Shape | Countersunk |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 7991 |