Śruba UNC No4x1/2" imbusowa łeb stożkowy BS2740 10.9 100szt. Qualfast QFT6052206G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba UNC No4x1/2" imbusowa łeb stożkowy BS2740 10.9 100szt. Qualfast QFT6052206G
UNC No 4x1/2 śruba z łbem stożkowym BS2740 10.9 100szt. Qualfast QFT6052206G
Qualfast QFT-605-2206G
QFT6052206G
KC-016,41,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby nie powlekane): 300°C. Do zastosowań wymagających równego wykończenia powierzchni. Dokładnie wykonany kąt powierzchni stożkowej pozwala uzyskać maksymalnie wyrównaną powierzchnię i styk ze stożkowym pogłębieniem.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140312876 |
| Długość całkowita | 1/2" cal |
| Oznaczenie | QFT-605-2206G |
| Rozmiar gwintu | 4 in |
| UNSPSC | 31161518 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 10.9 |
| Długość | mm 1/2" cal |
| Materiał | Alloy Steel |
| Thread | UNC |
| Rozmiar gwintu | No.4 |
| Head Shape | Countersunk |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | BS 2470 |