Śruba UNF 3/8"x1.1/2" imbusowa łeb stożkowy 10.9 100szt. Qualfast QFT6052407D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
UNF 3/8x1.1/2 śruba z łbem stożkowym 10.9 100szt. Qualfast QFT6052407D
Qualfast QFT-605-2407D
QFT6052407D
3/8UNFx1.1/2 śruba z łbem stożkowym10.9 Qualfast
QFT-605-2407D
SM.CK016,197,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali stopowej wysokiej jakości, zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 10.9.
Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby nie powlekane): 300°C. Do zastosowań wymagających równego wykończenia powierzchni. Dokładnie wykonany kąt powierzchni stożkowej pozwala uzyskać maksymalnie wyrównaną powierzchnię i styk ze stożkowym pogłębieniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140313491 |
| Długość całkowita | 1 1/2" cal |
| Supplier Part No. | 6052407D |
| Rozmiar gwintu | 3/8" cal |
| UNSPSC Code | 31161518 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 10.9 |
| Długość | mm 1.1/2" |
| Materiał | Stal |
| Thread | UNF |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| Head Shape | Countersunk |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 7991 |