Śruba dociskowa M10x26mm CC240210 szybkomocująca Indexa IND4251110C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dociskowa M10x26mm CC240210 szybkomocująca Indexa IND4251110C
Indexa IND-425-1110C
IND4251110C
Śruba dociskowa szybkomocująca CC240210 M10x26mm Indexa IND4251110C
IND-425-1110C
SM.CK016,65,2ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 26 mm |
| Dim B | 11.8 mm |
| Wymiar C | 8 mm |
| Wymiar D | 14.3 mm |
| Wymiar E | 4 mm |
| Wymiar F | M10 |
| Wymiar G | 12.5 mm |
| Dim H | 22 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085015 |
| Numer produktu | CC240210 |
| Supplier Part No. | 4251110C |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | .03 kg |