Śruba dociskowa M12x30mm CC240312 szybkomocująca Indexa IND4251110G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dociskowa M12x30mm CC240312 szybkomocująca Indexa IND4251110G
Indexa IND-425-1110G
IND4251110G
Śruba dociskowa szybkomocująca CC240312 M12x30mm Indexa IND4251110G
IND-425-1110G
SM.CK016,72,7ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 30 mm |
| Dim B | 13.5 mm |
| Wymiar C | 9 mm |
| Wymiar D | 19 mm |
| Wymiar E | 5 mm |
| Wymiar F | M12 |
| Wymiar G | 14.5 mm |
| Dim H | 22 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085022 |
| Numer produktu | CC240312 |
| Supplier Part No. | 4251110G |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | .06 kg |