Śruba docisku 1605 Indexa IND1071350K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba docisku 1605 Indexa IND1071350K
Indexa IND-107-1350K
IND1071350K
1605 LEVER SCREW Indexa IND1071350K
IND-107-1350K
SM.CK016,8,9ZLNE
Części zamienne - Śruba docisku (dźwigni). Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | S25T PTFNR 16; S16R PWLNR 06; S20S PWLNR 06 |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar |
| EAN13 Barcode | 5036140283565 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | 2 mm |
| Typ produktu | Lever Screw |
| Shim Shape | 0° Triangular |
| Supplier Part No. | 1071350K |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | 1605 |
| Rozmiar gwintu | M5 x 0.8 |
| Typ | Lever Screw |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | S16R PWLNR 06 S20S PWLNR 06 S25T PTFNR 16 |
| Compatible Manufacturer Part Number | |
| Hex Drive Size | 2mm |
| Shim Shape | 0° Triangular |
| ISO Designation | |
| Kąt spirali |