Śruba dwustronna M10 50mm gwintowana FC07 Indexa IND4252120S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dwustronna M10 50mm gwintowana FC07 Indexa IND4252120S
Indexa IND-425-2120S
IND4252120S
Śruba dwustronna gwintowana FC07 M10x50mm Indexa IND4252120S
IND-425-2120S
SM.CK016,5,1ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 22 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085275 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC070110 |
| Supplier Part No. | 4252120S |
| Długość części gwintowej | 50 mm |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 30 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | 22mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT07-10050 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |