Śruba dwustronna M20 500mm gwintowana FC07 Indexa IND4252265S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dwustronna M20 500mm gwintowana FC07 Indexa IND4252265S
Indexa IND-425-2265S
IND4252265S
Śruba dwustronna gwintowana FC07 M20x500mm Indexa IND4252265S
IND-425-2265S
SM.CK016,56ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 100 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085619 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC073020 |
| Supplier Part No. | 4252265S |
| Długość części gwintowej | 500 mm |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 1100 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | 100mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT07-20500 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |