Śruba dźwigni 1610 Indexa IND1071580K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dźwigni 1610 Indexa IND1071580K
Indexa IND-107-1580K
IND1071580K
1610 LEVER SCREW Indexa IND1071580K
IND-107-1580K
SM.CK016,18,1ZLNE
Części zamienne - Śruba docisku (dźwigni). Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | PCBNL 3232P19; PCLNR/L 3232P19; PCLNR 4040S19; PSBNR 3232P19; PSDNN 3225P19; PSSNR 3232P19 |
| Kompatybilny typ uchwytu | Uchwyt oprawka do toczenia |
| EAN13 Barcode | 5036140283633 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | 4 mm |
| Typ produktu | Lever Screw |
| Shim Shape | 80° Rhombic |
| Supplier Part No. | 1071580K |
| Rozmiar gwintu | M10x1 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | 1610 |
| Rozmiar gwintu | M10 x 1 |
| Typ | Lever Screw |
| Kompatybilny typ uchwytu | Uchwyt oprawka do toczenia |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | PCBNL 3232P19 PCLNR 4040S19 PCLNR/L 3232P19 PSBNR 3232P19 PSDNN 3225P19 PSSNR 3232P19 |
| Compatible Manufacturer Part Number | |
| Hex Drive Size | 4mm |
| Shim Shape | 80° Rhombic |
| ISO Designation | |
| Kąt spirali |