Śruba mocująca M16 FC02 zakończenie ząbkowane Indexa IND4252015R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
267,80 zł
Cena regularna:
217,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba mocująca M16 FC02 zakończenie ząbkowane Indexa IND4252015R
Indexa IND-425-2015R
IND4252015R
Śruba mocująca zakończenie ząbkowane FC02 M16 Indexa IND4252015R
IND-425-2015R
SM.CK016,157,6ZLNE
Precyzyjna obrotowa kula, która może być użyta jako bolec dociskający lub podkładka. Jako podkładki kontaktowe te obrotowe kule są idealne do równomiernego rozprowadzania ciśnienia nacisku na powierzchniach pochyłych lub nierównych.
Materiał:
Część główna - Stal węglowa.
Kula - hartowana stal EN 31.
Twardość: Trzpień - HRC 35. Kula - HRC 62.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M16 x 2.00 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 26 mm |
| Wymiar C | 42 mm |
| Wymiar D | 14 mm |
| Wymiar E | 27 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085114 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC010216 |
| Supplier Part No. | 4252015R |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.140 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 26mm |
| C | 42mm |
| Clamp Style | Serrated Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT02-1627 |
| Standard, norma | EN 31 |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |