Śruba pasowana BSF 3/8x"1/2x"3.1/2" 12.9 100szt. Qualfast QFT6112818T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba BSF 3/8x1/2x3.1/2 pasowana 12.9 Qualfast QFT6112818T
Qualfast QFT-611-2818T
QFT6112818T
3/8BSFx1/2x3.1/2 śruby pasowane12.9 Qualfast
QFT-611-2818T
SM.CK016,1870ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal stopowa wysokiej jakości wg BS EN ISO 898/1 Grade 12.9.
Nadają się do zastąpienia drogich elementów takich jak wały, osie, prowadnice, kołki, cięgła i czopy. Powszechnie używana w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Maksymalna temperatura pracy (śruba niepokrywana): 300°C.
Wymiary wg ISO 7379. Tolerancja średnicy korpusu h8
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161517 |
| Producent | Qualfast |
| Supplier Part No. | 6112818T |
| EAN13 Barcode | 5036140317413 |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Długość całkowita | 3 1/2" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 0.750mm |
| Długość | mm 3-1/2" cal |
| Thread | BSF |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| Head Depth | 0.313mm |
| Overall Diameter (mm) | 0.498mm |
| Driver Head Size | 1/4" mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |