Śruba pasowana BSF 5/16x"3/8x"1.1/2" 12.9 100szt. Qualfast QFT6112708H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana BSF 5/16x"3/8x"1.1/2" 12.9 100szt. Qualfast QFT6112708H
Śruba BSF 5/16x3/8x1.1/2 pasowana 12.9 Qualfast QFT6112708H
Qualfast QFT-611-2708H
QFT6112708H
KC-016,762,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Nadają się do zastąpienia drogich elementów takich jak wały, osie, prowadnice, kołki, cięgła i czopy. Powszechnie używana w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Maksymalna temperatura pracy (śruba niepokrywana): 300°C.
Wymiary wg ISO 7379. Tolerancja średnicy korpusu h8
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140317291 |
| Długość całkowita | 1 1/2" cal |
| Oznaczenie | QFT-611-2708H |
| Rozmiar gwintu | 5/16 |
| UNSPSC | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 0.562mm |
| Długość | mm 1-1/2" cal |
| Thread | BSF |
| Rozmiar gwintu | 5/16 |
| Head Depth | 0.250mm |
| Body Diameter (mm) | 0.373mm |
| Driver Head Size | 3/16" |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | BS 2470 ISO 7379 |