Śruba pasowana BSW 3/16x"1/4x"1" 12.9 100szt. Qualfast QFT6114302E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana BSW 3/16x"1/4x"1" 12.9 100szt. Qualfast QFT6114302E
Śruba BSW 3/16x1/4x1 pasowana 12.9 Qualfast QFT6114302E
Qualfast QFT-611-4302E
QFT6114302E
3/16BSWx1/4x1 ŚRUBY PASOWANE(12.9) Qualfast
QFT-611-4302E
KC-016,592,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Nadają się do zastąpienia drogich elementów takich jak wały, osie, prowadnice, kołki, cięgła i czopy. Powszechnie używana w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Maksymalna temperatura pracy (śruba niepokrywana): 300°C.
Wymiary wg ISO 7379. Tolerancja średnicy korpusu h8
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140317444 |
| Długość całkowita | 1" cal |
| Oznaczenie | QFT-611-4302E |
| Rozmiar gwintu | 3/16 |
| UNSPSC | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 0.375mm |
| Długość | mm 1" cal |
| Thread | BSW |
| Rozmiar gwintu | 5/16 |
| Head Depth | 0.188mm |
| Body Diameter (mm) | 0.248mm |
| Driver Head Size | mm 1/8" in. inch |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | ISO 7379 |