Śruba pasowana BSW 3/8x"1/2x"2.3/4" 12.9 100szt. Qualfast QFT6114367R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana BSW 3/8x"1/2x"2.3/4" 12.9 100szt. Qualfast QFT6114367R
Śruba BSW 3/8x1/2x2.3/4 pasowana 12.9 Qualfast QFT6114367R
Qualfast QFT-611-4367R
QFT6114367R
3/8BSWx1/2x2.3/4 ŚRUBY PASOWANE(12.9) Qualfast
QFT-611-4367R
KC-016,1563ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Nadają się do zastąpienia drogich elementów takich jak wały, osie, prowadnice, kołki, cięgła i czopy. Powszechnie używana w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Maksymalna temperatura pracy (śruba niepokrywana): 300°C.
Wymiary wg ISO 7379. Tolerancja średnicy korpusu h8
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140317819 |
| Długość całkowita | 2 3/4" cal |
| Oznaczenie | QFT-611-4367R |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| UNSPSC | 31161517 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 0.375mm |
| Długość | mm 2-3/4" cal |
| Thread | BSW |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| Head Depth | 0.313mm |
| Body Diameter (mm) | 0.498mm |
| Driver Head Size | mm 1/4" in. inch |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |