Śruba pasowana BSW 3/8x"1/2x"4" 12.9 100szt. Qualfast QFT6114370Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana BSW 3/8x"1/2x"4" 12.9 100szt. Qualfast QFT6114370Y
Śruba BSW 3/8x1/2x4 pasowana 12.9 Qualfast QFT6114370Y
Qualfast QFT-611-4370Y
QFT6114370Y
3/8BSWx1/2x4 ŚRUBY PASOWANE(12.9) Qualfast
QFT-611-4370Y
KC-016,2330ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 25 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140303454 |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-8176Q |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 24mm |
| Długość | 60mm |
| Materiał | Alloy steel |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| Head Depth | 16mm |
| Standard, norma | DIN 912 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 14mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |