Śruba pasowana M10x12x55 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6101055Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana M10x12x55 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6101055Y
Qualfast QFT-610-1055Y
QFT6101055Y
M10x12x55 śruba pasowana 12.9 Qualfast
QFT-610-1055Y
SM.CK016,435,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali stopowej wysokiej jakości, zgodne z: BS EN ISO 898/1 Grade 12.9.
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140317055 |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Supplier Part No. | 6101055Y |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| UNSPSC Code | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 18mm |
| Długość | 55mm |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Head Depth | 9mm |
| Overall Diameter (mm) | 12mm |
| Driver Head Size | 6mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |